Неділя, 27.09.2020, 15:22
Вітаю Вас, Гість

Основні напрямки роботи закладу:

- спортивно-оздоровчий;

- морально-естетичний;

- патріотичний;

- екологічний;

- народно-прикладний;

- трудовий.

Найголовніше, що кожна дитина в закладі почуває себе особистістю, неповторною, унікальною, до якої з глибокою повагою та розумінням, розумною вимогливістю відносяться усі співробітники закладу. Вони упродовж всього оздоровчого сезону прагнуть підтримувати доброзичливу атмосферу, гарний настрій, толерантність у взаєминах, душевний комфорт. Усе пов'язано з приємними незабутніми враженнями і залишає радість в серцях дітей.
Всі дні в дитячому таборі тематичні, девіз «Жовтня» - «Свято кожен день». Щодня проводяться конкурси, ігри, подорожі, свята, дружні зустрічі, співи біля багаття, ярмарок розваг і атракціонів, сюрпризи для іменинників зміни і всіма улюблені дискотеки.
У центрі створені спеціальні програми з інноваційних технологій для фізичного і творчого розвитку дітей, які допомагають креативно, весело, яскраво провести літні канікули.
Програма №1 «Dance camp». Ця програма не тільки «Майстер-клас», танцюють всі, навіть ті хлопці, які соромляться себе показати. «Латина» і «Класика», народні і «хіп-хоп» - вибирай собі напрямок і танцюй. Професійні хореографи допоможуть визначитися у виборі, що може бути краще для любителів танцю?
Програма №2 «Жовтень - медіа». Якщо ваша дитина мріє про кар'єру журналіста, телеведучого, радіодіджея, вона вибере програму №2. «Клуб журналістики», радіостудія «Жовтень FM», «Студія DJ», телестудія «Жовтень TV», «Фотокросинг» - це маса вражень і придбання навичок роботи кореспондента, телеведучого, фотографа.
Програма №3 «Модно бути здоровим». Така програма створена для любителів спорту. Футбольне поле чекає кумирів шкіряного м'яча, тренажерний зал допоможе бути в формі (для цього розроблені індивідуальні програми професійного тренера), теніс, бадмінтон, баскетбол, шашки та шахи.
Спортивні захоплення - це маса позитивних емоцій і головне - зміцнення здоров'я. Отже, якщо дитина вибрала дану програму, вона навчиться влучності, кмітливості, дізнається смак перемоги, буде бадьорою і здоровою.
Програма №4 «Аквамарин». Дана програма розрахована на кожну дитини, враховуючи вікову категорію та індивідуальні особливості. Хто не хоче відчути себе справжнім плавцем, навчитися аквааеробіки під веселу музику в теплому озері або блакитному басейні? Для цього є всі умови: досвідчені тренери, чистий пляж і чаша чудового басейну. І повірте, Ваша дитина не тільки навчиться плавати, але і танцювати, грати у воді, на заняттях з аквааеробіки. Програма «Аквамарин»- одна з найбільш улюблених програм дітвори табору.
Програма №5 «Арт-студія». Важливу роль у комплексній роботі з розвитку творчої особистості відіграє саме ця програма. «Хобі - центр» - вокальна, театральна, хореографічна студії під керівництвом майстрів своєї справи.
«Містечко майстрів» навчить майструвати, малювати, клеїти, вишивати, працювати з різним матеріалом. «Солоне тісто», «студія квілінгу», студія «Golden hands» (майстерність орігамі, бісероплетення) - це студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Професіонали, що працюють в цих напрямках, вчать дітей високій майстерності творити.
Бібліотека, кіноклуб доповнюють дозвілля дітей цікавими новинками літератури та кінофільмів. Створені Wi-Fi-зони для безкоштовного спілкування дітей в Інтернеті.
Програма №6 «Life-tour». Захоплююча програма для любителів туризму, романтиків. За цією програмою ви навчитеся розпалювати багаття, варити смачну кашу, надавати першу медичну допомогу, укладати рюкзак і долати смугу перешкод, орієнтуватися по азимуту і ставити намет, швидко в'язати вузли і багато чому іншому.
А для малюків - пригодницька гра «Пошук скарбу», де потрібно по карті відшукати скарб. Ця програма об'єднує дітей за інтересами, робить їх сильнішими, міцнішими, витривалішими, просочує духом романтики під пісні з гітарою біля багаття.
Всі програми розраховані на кожну дитину, адаптацію в колективі, на розвиток творчо обдарованої особистості з урахуванням індивідуальних особливостей дітей.
Для дітей відкриті майстер-класи: «Майстерня спілкування», «Колекція ігор», «Игротрек»; працюють гуртки та майстерні: шашки-шахи, більярд, образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва.
Фахівці, що працюють в цих напрямках, вчать дітей високій майстерності творити. У центрі створені умови для занять фізкультурою і спортом, є стадіон, баскетбольні і волейбольні майданчики, тренажерний зал, більярдна, настільний теніс. Організовано навчання плаванню. В таборі велика увага приділяється спорту. Відкривають спортивний сезон зміни свята: «День спорту», квести, тімбілдінг.

Мережа гуртків за інтересами, працюючих в закладі, сприяє розкриттю здібностей і талантів дітей. В процесі роботи гуртків виявлено багато обдарованих дітей, у тому числі і тих, що вперше приїхали до закладу.

В оздоровчому закладі велика роль приділяється індивідуальній роботі з дітьми, виконанню намічених справ загону на день, режимних моментів трудової діяльності. Виховна система в оздоровчому закладі –це цілісний організм, саме він визначає успіхи нашого закладу.

Кожен день перебування у таборі заповнений цікавими захоплюючими заходами – пізнавальними іграми, конкурсами, розважальними шоу, дискотеками, концертами, фестивалями.

З інтересом діти сприймають автобусні та пішохідні екскурсії по історичним місцям Кіровоградщини та Черкащини:

- Кіровоградський краєзнавчий музей,

- музей Богдана Хмельницького в місті Чигирині,

- Олександрівський краєзнавчий музей,

- усипальниця Раєвського в с.Розумівка Олександрівського району.

А скільки захоплень викликають туристичні походи по місцях козацької слави з ночівлею.

За майже 40 років свого функціонування у дитячому закладі побувало понад 37000 дітей.

І у наші дні щоліта цей чарівний куточок Олександрівщини дзвенить радісними дитячими голосами, піснями і музикою.

З різних куточків Кіровоградського краю приїздять сюди діти, а щиру і вірну дружбу, народжену в таборі, бережуть у своїх серцях впродовж багатьох років і мріють знову і знову повернутись до колиски свого чарівного і незабутнього дитинства.

А для цього робота будується за принципами:

- ідеї + досвід;

- діти не гості , а господарі;

- єдина команда.

Якщо ти веселий, активний, допитливий

- приїжджай до Жовтня!

Якщо ти хочеш найти нових друзів

- приїжджай до Жовтня!

Якщо у твоєму житті немає місця нудьзі й сірості

- приїжджай до Жовтня!

Завжди раді Вам!