Неділя, 27.09.2020, 17:09
Вітаю Вас, Гість

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Жовтень"

"Жовтень" – це життя, оздоровлення, відпочинок, таланти, енергійність, нові друзі - це все наш чарівний табір. Багато таборів на світі, але такий, як наш – один, дуже люблять його діти - а ми пишаємося ним.

В мальовничому, екологічно чистому сосновому бору серед струнких крислатих сосен та вікових дубів зовсім поряд з голубими плесами правої притоки Дніпра річки Тясмин розташовані чотири двоповерхові затишні корпуси з просторими холами, душовими, туалетними кімнатами та кімнатами особистої гігієни з цілодобовою гарячою водою.

Заклад має більш як тридцятирічну історію і пишається своїми традиціями. Стрункі дерева дарують дітям цілюще повітря яким не можна надихатись, сама природа створила такий райський куточок для оздоровлення і відпочинку хлопчиків і дівчаток. Діти його так і звуть "Країна дитячих мрій".

Під кронами дерев на клумбах розмаїття квітів, скульптури казкових героїв, затишні альтанки, в яких можна відпочити або просто почитати книжку на свіжому повітрі, яку можна взяти в бібліотеці закладу.

В оздоровчому закладі діти щодня можуть купатися і засмагати на березі  водойми. Хто не вміє плавати - не біда!  Кваліфіковані інструктори навчать цій нехитрій справі.

Цікаве і змістовне спортивне життя закладу. На території обладнане футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики,  тенісні столи, кімната для занять атлетичною гімнастикою. Спортивні змагання – це норма.

В просторій їдальні, яка дає змогу годувати дітей в одну зміну, запроваджено п'ятиразове харчування . Молочні та м'ясні продукти, найсвіжіші овочі і фрукти, солодощі – це щоденний раціон дітей. Страви завжди корисні і смачні.

Кожна дитина, яка прибуває на відпочинок у "Жовтень" проходить повний курс оздоровлення. Медичне обслуговування у закладі здійснюють лікарі і медичні сестри, які і слідкують за самопочуттям кожної дитини. Проводиться комплекс лікувально-оздоровчих процедур для відновлення функцій дихання, системи кровообігу та імуностимулюючої терапії, інгаляції, приготування синглентно-кисневих коктейлів, фіточаї, лікувальна фізкультура та інші загартовуючі процедури.

В розпорядженні відпочиваючих прекрасний кіноконцертний зал на 180 місць, ігрові кімнати та ігрові майданчики, кімнати для занять по інтересах, бібліотека.

Вивчаючи історію рідного краю постійно організовуються автобусні екскурсії  власним автотранспортом закладу по історичних місцях Кіровоградщини та Черкащини. Діти мають змогу ознайомитись з історією Мотронівського монастиря на території Холодного яру, відвідати музей Богдана Хмельницького в місті Чигирині, потрапити до усипальниці Раєвського в селі Розумівці Олександрівського району,  в місцевий краєзнавчий музей та інші історичні місця.

Особливе захоплення викличуть туристичні походи по місцях козацької слави з ночівлею, а смачний куліш, приготовлений на багатті, додасть сил, здоров'я і ентузіазму.

 Життя відпочиваючих насичене різноманітними конкурсами, шоу і святами. Так, життя у "Жовтні" бурхливе, бо змістовний, приємний та захоплюючий відпочинок організовують молоді, завзяті та енергійні вожаті – студенти педагогічних вузів. Майже всі ці студенти - вихованці "Жовтня" і працюють охоче за покликом серця. Для них тут все рідне і близьке.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Жовтень" працює в три зміни тривалістю 21 день, є можливість відпочинку дітей також і змінами іншої тривалості.

Діти приймаються на відпочинок у віці від 7 до 18 років.

"Жовтень" – це бадьоро, цікаво, змістовно!

"Жовтень" – супер, "Жовтень" – клас, він об'єднує всіх нас! Це чудове місце, де дитина може провести літо з користю і навчитися чомусь новому, отримати масу барвистих вражень від дружби та спілкування.